VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY ŘEŠÍME POUZE PO PŘÍMÉM KONTAKTU SE ZÁKAZNÍKEM. POKUD VÁS NĚCO Z NAŠÍ NABÍDKY ZAUJALO, PAK NÁM PROSÍM NAPIŠTE NA EMAIL NOTE@VOLNY.CZ A NEBO ZAVOLEJTE NA TELEFON 777 554 743. DĚKUJEME

...

PLATBA A DORUČENÍ ZBOŽÍ

PLATBA A DORUČENÍ ZBOŽÍ

Zakoupené zboží lze zaplatit:
- převodem na účet u mBanky (číslo účtu: 670100 - 2205372325 / 6210)
- dobírkou
- osobně
Objednané zboží zasíláme prostřednictvím Balíkovny, Zásilkovny nebo České pošty a to do sedmi pracovních dní (většinou do 5 dní). Při platbě převodem samozřejmě až po připsání peněz na účet. Napište nám prosím jak si přejete zboží odeslat (např. adresu Vámi zvolené Balíkovny). Zboží, které se může po cestě snadno rozbít (např. notebooky) precizně balíme.

CENÍK PŘEPRAVY
Poštovné na území ČR je ve všech případech nulové !!!
Osobní převzetí je zdarma. Poštovné do jiných států se vypočítává individuálně - sdělíme předem.

PRODEJNÍ DOKLADY

Při prodeji produktu z naší nabídky obdržíte tyto doklady:
A) Fakturu nebo klasický příjmový účetní doklad (při platbě v hotovosti). Slouží i jako záruční doklad. Na dokladu bude uvedena délka záruky rozšířené.
B) EET doklad při platbě v hotovosti.
C) Všeobecný návod k použití notebooku.

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

ZÁRUKY U POUŽITÉHO ZBOŽÍ:

A) ZÁRUKA ROZŠÍŘENÁ (ZÁRUKA PLNÁ)
U použitého zboží se jedná o nadstandardní záruku, která se vztahuje na jakoukoliv vadu, tedy i na vadu vzniklou z důvodu stáří a opotřebení věci. Nevztahuje se na vady, na které byl kupující předem upozorněn a samozřejmě ani na vady, které by způsobil kupující, např. svým neopatrným zacházením s věcí. Záruka zaniká poškozením plomby a při neodborném zásahu do výrobku nepovolanou osobou. Délka trvání této záruky se pohybuje v rozmezí od několika dní až do dvou let a její přesná délka je uvedena u konkrétního produktu (pokud údaj chybí je délka rozšířené záruky 14 dní).

B) ZÁRUKA STANDARDNÍ (zákonem daná odpovědnost za vady)
Délka trvání této záruky je 12 měsíců. Vztahuje se na veškerý sortiment z naší nabídky. Prodávající odpovídá za vady, které má prodaná věc při převzetí kupujícím. Záruka se vztahuje na vady skryté, na které by nebyl kupující upozorněn. Nevztahuje se však na vady vzniklé používáním a opotřebením věci z důvodu jejího stáří.

C) ZÁRUKA NA SPOTŘEBNÍ MATERIÁL (baterie, náplně tiskáren atd.)
Není-li vysloveně uvedeno jinak, je délka trvání této záruky 1 týden.

D) ZÁRUKA PŘI ZASLÁNÍ ZBOŽÍ POŠTOU
Dnem převzetí zásilky od České pošty Vám počne běžet záruka 14 dní na navráceni zboží bez udání důvodu. Při vrácení zboží obdrží kupující zpět na účet celkovou cenu zboží + poštovné. Vrácení zboží provede kupující na své vlastní náklady.

Záruky A, B, C počínají běžet souběžně, dnem prodeje zboží, které je vyznačeno na příslušném místě prodejního dokladu.

ZÁRUKY U NOVÉHO ZBOŽÍ:

Na zboží, u něhož je výslovně uvedeno, že se jedná o zboží nové, poskytujeme záruku 24 měsíců.

REKLAMACE

Reklamaci je nutno uplatnit co nejdříve po zjištění vady.
Po převzetí reklamovaného produktu následuje posouzení oprávněnosti reklamace.
V případě uznání oprávněnosti reklamace mohou nastat dva základní případy:

A) Produkt má vadu odstranitelnou. V takovém případě bude vada prodávajícím zdarma odstraněna, popř. bude kupujícímu nabídnut produkt stejných nebo podobných parametrů.

B) Produkt má vadu neodstranitelnou. V takovém případě bude produkt vyměněn za produkt funkční, stejných nebo podobných parametrů. V případě, že výměna produktu nebude možná, budou kupujícímu vráceny zpět peníze. U produktů s vadou neodstranitelnou se kupující a prodávající mohou také domluvit na přiměřené slevě.

Pokud se u zboží objeví vada do týdne od doručení, hradí prodávající veškeré náklady kupujícího spojené se zasláním zboží na reklamaci. Toto platí i v případě, když dojde k omylu u zaslaného zboží (jiné zboží, odchylka od popisu...).

Řešení spotřebitelských sporů mimosoudní cestou zajišťuje Česká obchodní inspekce. Více informací naleznete na stránkách České obchodní inspekce (ČOI) - https://www.coi.cz/informace-o-adr/

PROTIÚČET

V případě vzájemné dohody je možná výměna Vašeho notebooku za notebook z naší nabídky s případným doplatkem. Platí samozřejmě i pro ostatní produkty.

BEZPLATNÁ VÝMĚNA

Běžně také nabízíme možnost výměny zakoupeného produktu za jiný v případě, že zákazník shledá produkt nevhodným pro jeho potřeby. Možnost výměny je časově omezená (1 - 10 dní) a sjednává se individuálně.

OBECNÉ INFORMACE K PRODÁVANÝM NOTEBOOKŮM
Nabízíme vám odzkoušené notebooky bez skrytých vad za zajímavé ceny. Drtivá většina notebooků patří do kategorie manažerských notebooků u nichž je kladen důraz na maximální spolehlivost, odolnost a dlouhou životnost. Pořizovací cena notebooků z kategorie manažerských bývá většinou minimálně 3x větší než pořizovací hodnota notebooků nejnižší cenové kategorie, prodávaných třeba v supermarketech. Jedná se o notebooky, který sloužily zejména v nadnárodních korporacích. Na veškeré zboží poskytujeme záruku.


Všechny notebooky jsou testovány a precizně čištěny. Je provedena kontrola (očista) chlazení a kontrola dotažení šroubků.

Stupeň opotřebení. Použité zboží se může výrazně lišit v opotřebení. U každého notebooku je stupeň opotřebení popsán.
Orientační stupnice opotřebení:
A+ notebook je skoro jako nový
A notebook je minimálně opotřebovaný 
B notebook je minimálně až průměrně opotřebovaný (drobné škrábance, mírně sešoupaná barva, mírně oleštěná klávesnice ...)
C notebook je průměrně opotřebovaný
D notebook je nadprůměrně opotřebovaný
Případné závažnější nedostatky typu prasklin, chybějících krytek, výrazných škrábanců na LCD atd. jsou uvedeny v popisu.

Baterie je testována následovně: po plném nabití je notebook ihned spuštěn, jsou vypnuty šetřiče (nezhasíná LCD, nevypíná se HDD...), jas displeje na cca 70%, WiFi zapnuta, s notebookem se nepracuje (notebook pouze „běží“), když dosáhne kapacita cca 1% nebo se notebook sám vypne je odečten čas. Odměřená výdrž tedy přibližně odpovídá výdrži při běžné kancelářské práci. Výdrž se může výrazně zkrátit např. při plném zatížení WiFi (stahování), při plném jasu, při práci s optickou mechanikou atd.

Klávesnice jsou vesměs cizojazyčné, opatřené přelepkami s českou diakritikou.

SLEVY

Slevy na zakoupené zboží poskytujeme:
A) Zákazníkům, kteří u nás zakoupí více než jeden kus zboží.
B) Zákazníkům, kteří u nás již v minulosti zakoupili nějaký výrobek.
Výše slevy závisí zejména na hodnotě zboží a vypočítává se individuálně pro konkrétní obchodní případ.

Ostatní otázky těmito Obchodními podmínkami neřešené se budou řídit příslušnými ustanoveními Občanského a Obchodního zákoníku.